INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sozia e Dua Lipës qenka moderatorja shqiptare dhe ajo s’po u beson dot syve! [FOTO]

Sozia e Dua Lipës qenka moderatorja shqiptare dhe ajo s’po u beson dot syve! [FOTO]

Publikuar më: 14:34 30-08-2019

Dua Lipa është padiskutim një ndër këngëtaret më IN të momentit dhe shumë e preferuar si nga pubiku shqiptar edhe ai i huaj. E një ndër fanset e saj më të mëdha është moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Klea Huta. Kjo e fundit ka postuar në Instastrory foton më të re të Dua Lipës dhe shkruan se ka gjetur binjaken e saj pasi dy vajzat ngjajnë shumë.

"Nuk mund ta besoj. Gjeta binjaken time", shkruan Klea.

Kujtojmë që Klea është fanse e Duas dhe madje e ka takuar atë vitin e kaluar. Moderatorja është shprehur gjithashtu se Dua e ka frymëzuar edhe në veshje.

Epo ngjajnë shumë në këtë foto.

 

tw.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034229755401611