INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk përmbahen dot! Pas ditëlindjes plasin puthjet e nxehta dhe prekjet pikante, Dua dhe Anwar fotografohen në momente intime [FOTO]

Nuk përmbahen dot! Pas ditëlindjes plasin puthjet e nxehta dhe prekjet pikante, Dua dhe Anwar fotografohen në momente intime [FOTO]

Publikuar më: 16:18 24-08-2019

Anwar Hadid dhe Dua Lipa janë një nga çiftet më të reja në shtypin rozë botëror dhe padyshim nga ato që dashurinë e tyre e kanë bërë më publike se askush tjetër, duke ndarë çdo detaj të mundshëm.

Ditën e djeshme, menjëherë pas ditëlindjes së këngëtares, çifti ka shijuar një ditë në plazh në Malibu ku duket se janë argëtuar pa masë.

17633400-7389341-image-a-47_1566612211647.jpg

Në fotot që janë shkrepur, Dua dhe Anwar shihen vazhdimisht duke shkëmbyer puthje të nxehta dhe madje edhe ndonjë prekje pikante, me siguri pa e ditur se dikush po i fotografonte.

17636260-7389341-image-a-66_1566624116246.jpg

17636262-7389341-image-m-69_1566624131655.jpg

Këngëtarja duket në super formë e veshur me një palë rroba banje Versace, ndërsa vëllai i Gigi dhe Bella Hadid, shihet i veshur me një kostum sërfi.

17633402-7389341-image-a-44_1566612146810.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038278102874756