INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas tragjedisë së tmerrshme në koncert, Dhurata Dora humb personin e saj më të shtrenjtë [VIDEO]

Pas tragjedisë së tmerrshme në koncert, Dhurata Dora humb personin e saj më të shtrenjtë [VIDEO]

Publikuar më: 15:51 24-08-2019

Dhurata Dora me këngën e saj “Zemër” në bashkëpunim me artistin e njohur Soolking kanë thyer rekorde, të cilat vijnë e shtohen dita ditës.

Kënga ka tejkaluar kufijtë e shqiptarisë, duke u bërë mjaft e pëlqyer ndërkombëtare dhe këtë fillimisht e vërteton numri i shikueshmërisë në Youtube.

Para tre ditësh, ndodhi një incident mjaft i tmerrshëm në një stadium në Algjeri ku dhe mbante koncertin këngëtari i njohur Soolking së bashku me këngëtaren Dhurata Dorën, ku humbën jetën 5 persona dhe 20 të tjerë të plagosur dhe ky incident fatal ka ndodhur pasi organizatorët kishin shitur bileta jashtë kapacitetit të stadiumit i cili kishte 15 mijë vendeve.

Pas kësaj tragjedie të tmerrshme, Dhurata Dora dhënë një tjetër lajm i hidhur ka mbërritur për këngëtaren pasi sot është ndarë nga jeta gjyshja e saj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dhurata përmes një foto në Instagram me mbishkrimin:

“U prefsh në paqe nana. Të dua”- ka shkruar këngëtarja dhe ne si staf i përcjellim ngushëllimet tona familjes.

-640-0-5d6055be237e1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036380290985107