INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ditëlindje e magjishme! Ja ku zgjodhën të festojnë Dua Lipa dhe Anwar Hadid [FOTO]

Ditëlindje e magjishme! Ja ku zgjodhën të festojnë Dua Lipa dhe Anwar Hadid [FOTO]

Publikuar më: 08:29 23-08-2019

Anwar Hadid dhe Dua Lipa janë një nga çiftet më të reja në shtypin rozë botëror dhe padyshim nga ato që dashurinë e tyre e kanë bërë më publike se askush tjetër, duke ndarë çdo detaj të mundshëm.

dua-lipa-anwar-hadid-relationship-1562600705-custom-0.jpg

Në këtë ditëlindje, Anwar i ka blerë një gurë të çmuar këngëtares që i mahniti të gjithë.

-640-0-5d5e60367d21c.jpg

Çifti ka zgjedhur të festojë pranë bregdetit dhe kanë kaluar momente shumë të bukura së bashku. Dua duket më e dashuruar se kurrë dhe Anwari është shumë i dhënë pas saj. Kjo ditë për këngëtaren me siguri do të mbetet e paharrueshme.

-640-0-5d5f06a2dea03.jpg

-640-0-5d5f06a255c2e.jpg

Article Logic
Execution time: 0.019979000091553