INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gigi Hadid i tha fjalët më të bukura Dua Lipës, por kunata tjetër Bella Hadid habit me sjellen e saj ndaj këngëtares shqiptare! [FOTO]

Gigi Hadid i tha fjalët më të bukura Dua Lipës, por kunata tjetër Bella Hadid habit me sjellen e saj ndaj këngëtares shqiptare! [FOTO]

Publikuar më: 17:47 23-08-2019

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka festuar ditën e djeshme 24-vjetorin e lindjes. Ajo ka vendosur që këtë ditë ta kalojë nën shoqërinë e të dashurit Anwar Hadid. Modeli ka surprizuar Duan me një gur smeraldi, kuptimi i së cilës është dashuri e sinqertë. Të dy kanë zgjedhur detin për të shijuar disa momente të bukura bashkë.

smerl.jpg

 

Një ndër urimet më të veçanta që këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka marrë ka qenë pikërisht nga motra e të dashurit të saj Anwar, Gigi Hadid.

Modelja me famë botërore ka publikuar në rrjete një foto me Duan ku i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen ëngjëll”. Duket se marrëdhënia e Duas me motrën e Anwar është mjaft e mirë.

angel.jpg

 

Megjithatë sa i përket motrës tjetër të tij, modeles Bella Hadid nuk dihet ende sesi janë raportet e tyre pasi në rrjete sociale nuk kanë asnjë foto bashkë, madje as nuk i ka bërë ndonjë urim publik, ndryshe nga Gigi dhe e ëma Yolanda Hadid.

Article Logic
Execution time: 0.0074009895324707