INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Anwar surprizon Duan për ditëlindje me një dhuratë të veçantë që nuk e keni parë ndonjëherë [FOTO]

WOW! Anwar surprizon Duan për ditëlindje me një dhuratë të veçantë që nuk e keni parë ndonjëherë [FOTO]

Publikuar më: 11:05 22-08-2019

Anwar Hadid dhe Dua Lipa janë një nga çiftet më të reja në shtypin rozë botëror dhe padyshim nga ato që dashurinë e tyre e kanë bërë më publike se askush tjetër, duke ndarë çdo detaj të mundshëm.

dua-lipa-anwar-hadid-relationship-1562600705-custom-0.jpg

Dita e sotme është shumë e veçantë për këngëtaren për arsye se ajo feston ditëlindjen.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka marrë një sërë urimesh dhe dhuratash, mirëpo dhurata më marramendëse ka qenë ajo e partnerit të saj.

Në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ajo ka ndarë me të gjithë fansat e saj se Anwar i ka blerë një gurë të çmuar. Gjithashtu ka publikuar një kuti brenda të cilit ndodhet guri i veçantë që është në nuancat e blusë dhe ka etiketuar të dashurin e saj.

-640-0-5d5e60367d21c.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033390522003174