INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prapaskena të rrezikshme! Dua Lipa tregon çfarë fshihet pas spotit të ‘YSL” dhe nuk mund ta besoni çfarë ka ndodhur [VIDEO]

Prapaskena të rrezikshme! Dua Lipa tregon çfarë fshihet pas spotit të ‘YSL” dhe nuk mund ta besoni çfarë ka ndodhur [VIDEO]

Publikuar më: 10:17 21-08-2019

Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret që po korr më shumë sukses në arenën ndërkombëtare.

jb.JPG

Përveç vokalit të mahnitshëm dhe fitimit të shumë çmimeve ndërkombëtare, ku mund të përmendim dy Grammy, këngëtarja ka edhe një bukuri të admirueshme.

Para një muaji, këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me ish të dashurin e saj kuzhinier Isaac Carew dhe tashmë ajo sapo ka filluar një lidhje romantike me vëllain e dy modeleve të famshme Bella dhe Gigi Hadid, i cili quhet Anwar Hadid.

dua-lipa-and-anwar-hadid-attend-barclaycard-presents-news-photo-1160424824-1562622877.jpg

Këngëtarja është bërë imazhi kryesor i një reklame shumë të njohur fragrancash. Ditë më parë videoja nga marka që përfaqëson Dua, bëri një bujë të madhe sepse këngëtarja shfaqej me një shqiponjë në duar.

hg.JPG

Së fundmi, ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit e saj prapaskenat e xhirimeve të videos në fjalë dhe duket që nuk kanë qenë aq të lehta.

“Nëse doni të shihni se si shkuan xhirimet e fundit.”- ka shkruar Dua Lipa.

Në videon e publikuar të prapaskenave shfaqet këngëtarja të cilën dallgët e detit arrijnë ta rrëzojnë sado që ndodhet në breg.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037100315093994