INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni! Azet publikon një pjesë të këngës së re dhe i gjithë rrjeti po çmendet pas saj [VIDEO]

Mos e humbisni! Azet publikon një pjesë të këngës së re dhe i gjithë rrjeti po çmendet pas saj [VIDEO]

Publikuar më: 13:39 30-08-2019

Azet është një ndër këngëtararët më të famshëm me origjinë shqiptare i cili ka publikuar shumë këngë të reja gjatë këtij viti në bashkëpunim me kolegun e tij Zuna.

Reperi është bërë tepër i famshëm dhe jo vetëm në Shqipëri por dhe në Gjermani e Zvicër ku ndodhet pjesa më e madhe e fansave të tij.

az.JPG

Ai është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku poston foto dhe video të ndryshme për ndjekësit e tij si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, reperi ka postuar një video në llogarinë e tij të Instagramit ku shihet në studion e tij duke kënduar një prej strofave të këngës së tij të cilën do ta publikojë vetëm pas pak ditësh.

Vetëm pak pas publikimit të videos, ajo është bërë virale në çdo shtet të botës duke marrë komente pozitive të cilën e kanë pëlqyer tej mase dhe mezi po presin që të publikohet e gjitha.

 

View this post on Instagram

Hier wird nicht geschlafen. @vincent.stein ?

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Article Logic
Execution time: 0.0034089088439941