INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjest madhështor! Azet bën gjestin humanitar, ndihmon nevojtarët me rastin e Kurban Bajramit [FOTO]

Gjest madhështor! Azet bën gjestin humanitar, ndihmon nevojtarët me rastin e Kurban Bajramit [FOTO]

Publikuar më: 13:29 11-08-2019

Azet është një ndër këngëtarët më të famshëm me origjinë shqiptare i cili ka publikuar shumë këngë të reja gjatë këtij viti në bashkëpunim me kolegun e tij Zuna të cilat kanë arritur një sukses mjafdt të madh.

Këto kohë reperi ka përjetuar shumë gjëra, momente të lumtura dhe të trishtuara, i cili para disa muajsh humbi jetën menaxheri i tij ku e përjetoi jo vetëm ai por i gjithë grupi shumë keq këtë gjë.

auto_azet1561234146.jpg

Më pas, ai rrëmbeu dy çmime në eventin e rëndësishëm siç është “HYPE AWARDS 2019”, me këngën e njohur shqip “Skam Kohë” dhe kohët e fundit ai po bën një tur nëpër shtete të ndryshme, i cili performoi dhe në Shqipëri, në qytetin e Durrësit i cili ngriti gjithë sallën në këmbë me atmosferën e zjarrtë të tij.

jh.JPG

Së fundmi, reperi ka bërë një gjest mjaft humanitar i cili po ndihmon familjet në nevojë dhe këtë gjë e ka bërë vetë ai publike përmes disa postimeve në llogarinë e tij të Instagramit.

-640-0-5d4ff17425817.jpg

Në një tjetër postim reperi ka shkruar: "Podujevë erdhëm ne".

-640-0-5d4ff17681ab6.jpg

Me këtë gjest human Azet e mori edhe më shumë dashurinë e fansave të cilët sigurisht e kanë vlerësuar.

collage.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0087151527404785