INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e humbisni! Harrojeni Azetin, vëllai i tij po çmend gjithë rrjetin me këtë DETAJ [FOTO]

Mos e humbisni! Harrojeni Azetin, vëllai i tij po çmend gjithë rrjetin me këtë DETAJ [FOTO]

Publikuar më: 10:21 29-08-2019

Azet është një ndër këngëtararët më të famshëm me origjinë shqiptare i cili ka publikuar shumë këngë të reja gjatë këtij viti në bashkëpunim me kolegun e tij Zuna.

Reperi është bërë tepër i famshëm dhe jo vetëm në Shqipëri por dhe në Gjermani e Zvicër ku ndodhet pjesa më e madhe e fansave të tij.

Ai është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku poston foto dhe video të ndryshme për ndjekësit e tij si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

aa.JPG

Së fundmi, reperi ka postuar një foto të vëllait në llogarinë e tij të Instagramit, i cili quhet Albi, është një djalë i pashëm dhe brun, ku menjëherë nuk kanë reshtur komentet pozitive për të. Me një foto të postuar Albi ka arritur t'i çmendë të gjitha vajzat.

"Vëllai im, Albi. Është koha."- ka lënë këtë mbishkrim Azet, ku mendohet se Albi pritet që së shpejti të jetë pjesë e skenës muzikore me projekte personale.

fg.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0080499649047852