INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse ka qenë e lidhur me Butrintin, Kiara Tito nuk tha as PO, as JO! Shihni ç’bëri! [VIDEO]

E pyesin nëse ka qenë e lidhur me Butrintin, Kiara Tito nuk tha as PO, as JO! Shihni ç’bëri! [VIDEO]

Publikuar më: 20:33 25-11-2019

Nëse Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë në një lidhje është kthyer në një telenovelë të vërtetë për mediat rozë pasi vetë personazhët edhe pse janë parë shpeshherë bashkë, nuk e kanë konfirmuar lidhje. Madje kur janë pyetur lidhur me këtë, i janë shmangur pyetjes me lezet.

Megjithatë kur ishte e ftuar në "Shiko kush luan", Kiara gjatë një sfide u pyet nëse është e vërtetë që është e lidhur me Butrintin, por moderatorja zgjodhi të sakrifikonte.

"Është aluduar gjithmonë se ka pasur një lidhje me Butrint Imerin, të vërtetën ose kovën", e pyeti Flor Binaj.

Kiara për të mos folur për Butrintin, zgjodhi të derdhte kovën mbi kokë duke sakrifikuar vetëm që të mos tregonte të vërtetën.

Article Logic
Execution time: 0.0028359889984131