INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bernardi tregon muskujt. Me kë e ka vallë? Zbulojeni [FOTO]

Bernardi tregon muskujt. Me kë e ka vallë? Zbulojeni [FOTO]

Publikuar më: 22:03 08-12-2017

Ish-banorët e reality show-t më të famshëm në BBA, Xheni dhe Bernardi pa dyshim janë ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Mund të themi se para disa javësh ishin një ndër çiftet më simpatikë. Por, si çdo histori spektaklesh edhe ajo e pati një fund jo dhe aq të bukur. Sot, Xheni mohon thashethemet për një lidhje të re e nga ana tjetër u duk se Bernardi ra në qetësi. Por, pavarësisht të gjithave Xheni i ka mohuar të gjitha aludimet rreth një lidhje të re.

Së fundmi Bernardi ka publikuar një foto ku shfaqet pa bluze, duke treguar muskujt e barkut dhe trupin e tij të kalitur që faktikisht të lënë pa fjalë.

Lind pyetja: Kë ka dashur të provokoje me këtë foto vallë? Mos gjë ndoshta Xhenin? Gjithsesi këtë gjë nuk mund ta themi me siguri.

65868-640-0-5a2a93da57068.png

Article Logic
Execution time: 0.0036230087280273