INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi poston këtë foto, motra e Rita Orës i lë këtë koment [FOTO]

Era Istrefi poston këtë foto, motra e Rita Orës i lë këtë koment [FOTO]

Publikuar më: 23:11 08-12-2017

Rita Ora dhe Era Istrefi kanë qenë shumë të sukesshme këtë vit, Elena Ora i lë këtë koment Erës…

Ato jane dy kengetare shqiptare të cilat po lënë gjurme me muzikën e tyre, edhe pse Era në fillim të karrierës ndërsa Rita ka disa vite pjesë e skenës ndërkombëtare. Era së fundmi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, foto kjo ku ajo duket shumë bukur dhe kështu ka tërhequr vëmendjen e motres se Rita Orës, Elenës. Ajo ka komentuar një “emoji” zemër, ku ka lënë të kuptohej se e pëlqen vërtet këngëteren shqiptare./intv.al/

971d9cf4-b85b-4524-b9e6-9c5cc998c9a5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036120414733887