INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Klaudia Pepa “shkel” rregullat, zbuloni çfarë ka bërë [FOTO]

Upss! Klaudia Pepa “shkel” rregullat, zbuloni çfarë ka bërë [FOTO]

Publikuar më: 23:11 08-12-2017

Ajo është një nga balerinat më të mira shqiptare dhe prej kohësh vijon karrierën e saj në Itali aty ku po korr shumë sukses. Klaudia shquhet për format e saj fizike, të cilat çdo femër do donte t’i kishte, por duhet shumë punë për t’i arritur ato dhe Klaudia ia ka dalë më së miri.
Teksa shpeshherë është shprehur se përpiqet të mbajë dietë, Klaudia ka bërë gabimin e radhës në këtë fushë, ka tradhtuar dietën e saj. Ajo ka postuar një fotografi teksa po ha një tost ose “disa” toste pa e prishur terezinë. Epo ndoshta duhen edhe thyerje të tilla rregullash apo jo?

pepishi.png

Article Logic
Execution time: 0.0033590793609619