INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"A ishte DISS-i për Mozzik…", Capital T jep përgjigjen që s’pritej! [FOTO]

Publikuar më: 14:29 16-12-2020

Pak javë më parë Capital T i ftuar në një emision ka realizuar një freestyle i cili dukej si një diss për Mozzik, pasi në një moment gjatë tekstit ai thoshte: “Repere me e mirë se ty është Lori”, çka dukej si një kunjë për Mozzik. Për herë të parë pas disa kunjave dhe statuseve nga ana e të dyve, Capital T e ka sqarur këtë pasi dikush nga fansat ja ka bërë si pyetje.

“A ishte diss freestyle jot” e pyet dikush dhe Capital T duke qeshur përgjigjet “Thashethem”.

Nuk e dimë se çfarë ka dashur të thotë Capital T me këtë përgjigje, por ndoshta ata mund ta kenë ndrequr raportin mes tyre, ose ndoshta në të vërtetë vargjet e tij nuk kane qenë në të vërtetë për Mozzik.

strtq.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036630630493164