INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë janë ato për të?! Mes Anës dhe Melisës ja kë zgjedh Fationi! [VIDEO]

Çfarë janë ato për të?! Mes Anës dhe Melisës ja kë zgjedh Fationi! [VIDEO]

Publikuar më: 14:37 16-12-2020

Fationi një prej kandidatëve të “Përputhen”, është parë fillimisht shumë i afërt me Anën e më pas filloi të dilte në takime me Melisën. Pavarësisht afrimitetit në fillim me Anën, ai u shfaq po kaq i afërt, ndoshta edhe më shumë me Melisën dhe kjo shkaktoi një reagim të ashpër nga ana e Anës.

Por i pyetur gjatë rubrikës “After Party”, pas pjesmarrjes së tyre në “Shiko kush luan” se kë do të zgjidhje mes Anës dhe Melisës ai është përgjigjur duke qeshur të dyja.

Më pas u vendos përballë plotësimit të fjalisë se çfarë ishte Ana për të dhe ai tha se Ana është një vajzë e mirë, ndërsa për Melisën tha se është një vajzë seksi.

Article Logic
Execution time: 0.0025880336761475