INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Nëse e ndjen…"/ Noizy reagoi për "bashkimin" me të, Stresi i lë koment në INSTAGRAM: O Gelsi, e meritonin…

Publikuar më: 12:31 16-12-2020

Vijojnë reagimet mes reperëve. Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, i ka kthyer përgjigje rivalit të tij Rigels Rajku. Pasi ky i fundit, që në botën e artit mban emrin Noizy, tha se është dakort që të bëhen bashkë për të ndihmuar familjen e Klodian Rashës, nëse e ndjen edhe reperi tjetër, Stresi i ka lënë disa komente.

Në koment, poshtë videos ku Noizy flet për nismën për familjen Rasha, Stresi shkruan se nuk zgjidhet çdo gjë me lekë dhe se kryebashkiaku Erion Veliaj bashkë me kryeministrin Edi Rama e meritonin një mësim, referuar protestave ku mori pjesë edhe vetë.

“Met then drejten o gelsi e meritonin nje mesim si erjona veliaj dhe edvina. ne diten e pare ishte ne zi e gjith shqipria , sa per familjen Rasha nga Dibra zoti ju dhent force JEMI me ju ne cdo kontribut une Po nuk zgjidhet cdo gje me lek se,”- shkruan Stresi.

stres.png

Article Logic
Execution time: 0.0032839775085449