INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tyga nuk është mirë, seriozisht! Shihni çfarë ka bërë për Kylie Jenner [FOTO]

Tyga nuk është mirë, seriozisht! Shihni çfarë ka bërë për Kylie Jenner [FOTO]

Publikuar më: 13:16 23-02-2018

Kot nuk thonë që pija i nxjerr të gjitha!

Kylie Jenner duket shumë e lumtur me familjen e saj, por Tyga ndihet shumë i vetmuar dhe po gjen ngushëllim te pija. Aq shumë saqë ka filluar të qajë për dashurinë e shkuar.

Kylie ka krijuar një familje me Travis Scott me të cilin janë bërë prindër të një vajze të quajtur Stormi, por kjo nuk e ndalon reperin 28-vjeçar t’i provojë të gjitha mundësitë për të folur sërish me Kylie.

“Tyga është në tur muzikor në Europë, por kjo nuk e ka ndaluar fiksimin e tij për Kylie Jenner pasi ende e çmend atë me telefonata. Ai zakonisht e telefonon atë kur është i pirë dhe qan për t’i treguar se sa i vetmuar është pa të.”, është shprehur një burim i afërt i Kylie për Hollywoodlife.com.

Tyga, të pish një shishe alkool dhe të flasësh në të njejtën kohë në telefon me ish-in nuk është kurrë një ide e mirë.

bashk.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032689571380615
    array(1) { ["section"]=> string(79) "tyga-nuk-eshte-mire-seriozisht-shihni-cfare-ka-bere-per-kylie-jenner-foto-51182" }