Upss! Enca harron detajin, i del thithka [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 21:42
Upss! Enca kohët e fundit e ka ekspozuar shumë gjoksin por harron detajin, i del thithka...

Shihni si është paraqitur Aurela Hoxha në festivalin e Kanës [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 21:37
Aurela Hoxha është një ndër femrat shqiptare më seksi e gjithmonë na ka mbajtur mirë me foto të nxehta dhe…

Aulona dhe Fatma: "Ja arsyeja pse ikëm nga Top Channel" [VIDEO]

Tuesday, 23 May 2017 21:16
Dy thumbueset më të famshme ishin të ftuarat speciale të Kelvit në INtervieë dhe duket se kimia mes treshes simpatike…

Lori Hoxha dhe Visi të ndarë? Ky imazh i tregon të gjitha [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 21:02
Më në fund zbulohet e vërteta!

Po afron dita! Getoari dhe Marina po bëhen gati për martesën e madhe [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 19:16
Edhe pse nuk kanë dhënë një datë të caktuar, flitet lart e poshtë se dasma e tyre do të bëhet…

Shikoni çfarë kanë patur të përbashkët keto 5 personazhe te famshme shqiptare [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 19:02
Përveçse janë të bukura dhe seksi këto personazhe të famshme shqiptare kanë patur një të përbashkët por ju mbase nuk…

U tallën me personat me aftësi të kufizuar, Olti Curri kundër banorëve të “Big Brother”: As për të larë banjot nuk bëni [VIDEO]

Tuesday, 23 May 2017 18:34
Një skenë aspak e hijshme ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother”.

E pabesueshme si Damiano zbulon të palarat e “Big Brother”, shkatërrohet imazhi i produksionit [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 18:21
Pas përjashtimit nga “Big Brother”, Damiano shkatërron imazhin e produksionit, do habiteni sesi…

E rrallë: Mamaja e Ariana Grandes shpëtoi dhjetëra fëmijë gjatë sulmit [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 17:52
Mamaja e Ariana Grande iste një shpëtimtare e vërtetë për fansat e tmerruar.

Shikoni se më kë personazh të famshëm e krahasojnë Luana Vjollcën [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 17:10
Po ju si mendoni a ngjajn Luana Vjollca me këtë personazh te famshëm?

“Pozo ku*vë”! Era Istrefi bëhet "eksplicite" në Instagram [FOTO]

Tuesday, 23 May 2017 16:47
Ajo është gjithmonë tërheqëse, shumë tërheqëse!
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll