Këngëtarja shqiptare poston foton pa make up, por i habit të gjithë [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 16:51
Emri i saj shpesh është lakuar për linjat seksi dhe fotot provokuese.

Ja çfarë bën Xhensila pasi kthehet nga muaji i mjaltit [VIDEO]

Tuesday, 26 September 2017 16:29
Pas ditëve intensive të dasmës, Xhensila dhe Besi u nisën në muajin e mjaltit.

5 muajshe shtatzënë, Kylie Jenner tregon barkun dhe zbulon gjininë e fëmijës [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 14:42
Klani Kardashian gjithnjë ka qenë në qendër të vëmëndjes, por këtë herë është e vogla e familjes kryefjala e vëmëndjes.

Pas komentueses, edhe ky vip i kundërvihet Rudina Magjistarit: Linda, vështirë të të kuptojnë ata me horizont të limituar [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 14:01
E ftuara e radhës në emisonin e Rudina Magjistarit bëri mjaft zhurmë në mdia.

Çmend plazhet e Mykonos, aktorja amerikane më në formë se kurrë më parë [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 14:45
Është një ndër aktoret më seksi dhe më e  preferuara  e momentit në shfaqjet televizive në Amerikë.

E merrni me mend kush po e ndjek Era Istrefin në Instagram? [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 13:31
Emri i saj vazhdon të bëjë jehonë ndërkombëtare.

Vazhdon konflikti Rudina Magjistari-Linda Rei, moderatorja i përvishet keq komentueses [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 13:08
E ftuara e radhës në emisionin e Rudina Magjistarit ishte transgjinorja Linda Rei. Por  biseda mes tyre mori nota diskutimi…

Pas lajmit për largimin nga “Portokalli”, reagon për herë të parë Florian Binaj [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 12:10
Pak para nisjes së sezont të ri të “Portokalli”, aktori Florjan Binaj vendosi të largohej nga show i humorit.

Paris Hilton ka dobësi për këtë këngëtare shqiptare [FOTO/VIDEO]

Tuesday, 26 September 2017 11:45
Tashmë nuk konsiderohet si diçka e rrallë që fama e këngëtareve tona t’i kapërcejë kufijtë shqiptarë.

IN BLOG - Faleminderit Nënë: Ato që kurrë nuk t'i kam thënë!

Tuesday, 26 September 2017 11:38
Edhe pse me të vërtetë janë epiqendra e ditëve tona, shpesh neglizhojmë, nuk ua shprehim sa duhet dashurinë, e marrim…

Xhemi rikthehet në Instagram, Arbana i nxjerr të palarat [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 10:57
Pak javë më parë Xhemi Shehu vendosi të rrijë larg rrjeteve sociale duke mbyllur Instagramin. Por si duket, nuk mundi…

Modelja shqiptare merr ftesë të veçantë nga Leo DiCaprio [FOTO]

Tuesday, 26 September 2017 10:36
Ai është një ndër beqarët më të lakmuar në Hollywood.
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll