INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndarja për shkak të tradhtisë?/ Gazetarja e njohur zbardh detaje për çiftin: ‘Kërkesa për divorc është bërë nga...'

Ndarja për shkak të tradhtisë?/ Gazetarja e njohur zbardh detaje për çiftin: ‘Kërkesa për divorc është bërë nga...'

Publikuar më: 13:34 17-04-2024

Disa ditë më parë, ishte Xhensila ajo që përmes projektit të saj muzikor, la të nënkuptohej se i kishte dhënë fund martesës së saj, duke treguar se kënga e saj e re ishte një ulërim shpirti, që ishte krijuar kur ajo kishte në pritje të ëmbël me Amen.

Pas Xhensilës, ka qenë aktori i humorit, Bes Kallaku që ka konfirmuar ndarjen, duke u shprehur se martesa e tyre ka marrë fund dhe se fëmijët jetojnë me ish-bashkëshorten e tij.

Së fundmi, gazetarja Krisa Caushi ka zbuluar detaje të reja për ish-çiftin, ku sipas burimeve të afërta, ka qenë aktori ai që ka bërë kërkesën për divorc.

“Kemi marrë burime ekskluzive dhe na kanë thënë që kërkesen për divorc e ka bërë aktori, pra Bes Kallaku ka kërkuar ndarjen. Shkaku nuk dihet pavarësisht se është aluduar për tradhti por unë personalisht nuk e besoj sepse më është dukur një çift i konsoliduar dhe shumë i lidhur me njëri-tjetrin por mbetet për t’u parë”, ka thënë gazetarja.

Article Logic
Execution time: 0.0041358470916748