INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ka më vend për dyshime, Ajsel konfirmon ndarjen nga Eros Grezda: 'Nuk jemi më...'

Nuk ka më vend për dyshime, Ajsel konfirmon ndarjen nga Eros Grezda: 'Nuk jemi më...'

Publikuar më: 13:36 15-04-2024

Eros Grezda dhe partnerja e tij, Ajsel Abazi i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe këtë e konfirmoi vetë Ajsel përmes një instastory, ku thotë se ata tani i lidh vetëm djali i tyre Kian.

Çifti, që u kurorëzuan në fshehtësi, kanë fshirë fotot e përbashkëta në rrjetet sociale. Gjithashtu futbollisti dhe këngëtarja më herët kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagram, duke nxitur dyshimet për një ndarje.

Ndërkohë Ajsel ende mban mbiemrin e futbollistit në rrjetit social. Çifti mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë në qershor 2023.

 

IMG_1655.png

Article Logic
Execution time: 0.0034630298614502