INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora performon në emisionin ‘Tonight Show’ [FOTO]

Rita Ora performon në emisionin ‘Tonight Show’ [FOTO]

Publikuar më: 10:23 01-02-2018

Pas paraqitjes së shumëpërfolur të saj në tapetin e kuq të Grammy 2018 dhe pjesëmarrjes në filmin ‘Fifty Shades Freed’, Rita Ora ishte e ftuar në një nga emisoonet më të ndjekura amerikane, “The Tonight Shoë’ të Jimmy Fallon. Aty Rita jo vetëm është intervistuar por edhe ka performuar.  

uyyiuyiuy.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0042459964752197
    array(1) { ["section"]=> string(55) "rita-ora-performon-ne-emisionin-tonight-show-foto-49070" }