INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pjesë e “Illuminatit”? Pas Gjikos, edhe Rihanna shpallet person i padëshiruar në këtë shtet [FOTO]

Pjesë e “Illuminatit”? Pas Gjikos, edhe Rihanna shpallet person i padëshiruar në këtë shtet [FOTO]

Publikuar më: 13:55 02-02-2018

E akuzojnë se është pjesë e “Illuminatit”, Rihanna shpallet person i padëshiruar në këtë shtet...

Nëse ju kujtohet, pak ditë më parë, kur Gjiko dhe Elita Rudi ishin me pushime në Maldive, u shpallën si persona “non grata” nga hoteli dhe ishulli në të cilin kanë qëndruar.

foototo.jpg

Por pas Gjikos, tashmë e ka rradhën diva e muzikës botërore, Rihanna, e cila është shpallur si person i padëshiruar në Senegal. 

RiRi ishte ftuar për të marrë pjesë në një konferencë krah presidentit francez, Emmanuel Macron për edukimin e fëmijëve afrikanë. Por pas një lobimi nga një grupim organizatash islamike, bënë të mundur ndalimin e pjesëmarrjes së Rihannës në konferencë me akuzën se ajo është pjesë e ‘Iluminatit’ dhe ju del në mbrojtje homoseksualëve. Le të presim çfarë vendimi do marrë Rihanna!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071361064910889
    array(1) { ["section"]=> string(98) "pjese-e-illuminatit-pas-gjikos-edhe-rihanna-shpallet-person-i-padeshiruar-ne-kete-shtet-foto-49195" }