Populli më dembel në Botë, nuk do ta besoni kush është... [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 19:07
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë destinacioni i ëndrrave për shumë europianë, por ajo që i pret nëse zhvendosen atje…

Ja çfarë ndodhi në party-n “post –OSCAR” të organizuar nga Vanity Fair [FOTO]

Monday, 27 February 2017 17:12
Pas ceremonisë së çmimeve OSCAR,yjet e Holliwood-it vazhduan me after party-n e organizuar nga Vanity Fair.

Perceptimi për trupin perfekt të femrës ka ndryshuar ndër vite. Çfarë quhej seksi atëherë e çfarë tani [FOTO]

Monday, 27 February 2017 16:57
Mbi cilat kritere mbështetemi për të përcaktuar nëse dikush është i bukur?

10 gjërat e çuditshme që bëjnë një mashkull të fiksohet pas një femre me të vërtetë

Monday, 27 February 2017 16:11
1- Personaliteti juaj. 2- Aroma juaj. 3- Kur ju e lavderoni. 4- Makeup-i dhe flokët tuaja. 5- Kush ju mund…

Arbitrja braziliane, zhvishet për Karnevale [FOTO]

Monday, 27 February 2017 15:01
Ajo quhet Suelen Mayara dhe është një asiste në divizionin e parë në Brazil. Mayara nuk ka harruar profesionin e…

Keni lidhje në distancë? Bëni këto 5 gjëra për ta ruajtur lidhjen tuaj

Monday, 27 February 2017 13:52
“Mos e vazhdo një marrëdhënie në distancë sepse kurrë nuk do të funksionojë”. Këtë jemi mësuar të dëgjojmë  teksa na…

Ja si do jetë muaji mars për çdo shenjë të horoskopit, në dashuri dhe punë

Monday, 27 February 2017 13:32
Në muajin mars  yjet do shndërrijnë për secilën shenjë të horoskopit.

Shikoni qenushen teksa këndon së bashku me të zonjën e saj [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 13:02
Një video e këndshme e një qenusheje teksa “këndon” së bashku me të zonjën e tij këngën “We Are The…

Njerëz, e urreni ish-partnerin tuaj? 3 Gjërat që duhet të bëni!

Monday, 27 February 2017 11:49
Mesa duket ka disa gjëra që duhet t’i bëni të gjithë ju që ende urreni ish-partnerin tuaj.

Vajza para se të gjeni të duhurin, këta janë 7 llojet e meshkujve që do takoni

Monday, 27 February 2017 11:45
Në jetë një femër njihet me shumë tipa meshkujsh prej të cilëve kupton se me kë dhe pa kë mund…

Ndodh dhe kjo/ Prezantuesi ia prek të pasmet modeles [VIDEO]

Monday, 27 February 2017 10:37
E tëra ka filluar kur prezantuesi Rayssa Teixeiro Melo nga Brazili, që po ia lyente trupin me kremin për mbrojtjen…

E kap burrin në flagrancë duke e “tradhëtuar”, i tmerrshëm reagimi i kësaj femre [FOTO]

Sunday, 26 February 2017 21:20
Ja pse duhet të jemi gjithmonë të sinqertë.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll