INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Enca dhe Françeska Jaçe shkëmbejnë puthje lezbike në festën e ditëlindjes [FOTO]

Enca dhe Françeska Jaçe shkëmbejnë puthje lezbike në festën e ditëlindjes [FOTO]

Publikuar më: 14:48 28-12-2017

Ndër të ftuarat e mbrëmjes së kaluar në ditëlindjen e Françeska Jaçes ishte edhe mieksha e saj, Enca.

Këngëtarja dhe modelja janë argëtuar shumë, veçanërisht në shoqërinë e njëra-tjetrës duke shkëmbyer edhe puthje në buzë. Një detaj ky që kurrsesi nuk mund t’i shpëtonte vëmëndjes. 

26105551_1690325507749131_657658221_n-540x470.png

26176868_1690324131082602_718591841_n.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037031173706055
    array(1) { ["section"]=> string(84) "enca-dhe-franceska-jace-shkembejne-puthje-lezbike-ne-festen-e-ditelindjes-foto-46131" }