INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Buzëkuqet, këto janë trendet e këtij viti [FOTO]

Buzëkuqet, këto janë trendet e këtij viti [FOTO]

Publikuar më: 18:37 09-01-2018

Tashmë është e ndaluar të thoni: nuk ka një buzëkuq për mua! Këtë vit do të gjitha nuancat e së kuqes, duke filluar nga ngjyra rozë e deri te ajo portokalli apo nud janë të lejuara. Një e lyer buzësh me ngjyrën lejla dhe ju do të ndjeheni tjetër njeri.

960d6a9d44d0fd0c992b26525b75c030.jpg

 

2b3bfc4cb54b3c629de4d3988f33f501.jpg2f67517d93150486906ad7a31ce091c4.jpg82d6161c216c22524ffe9ad38307cace.jpg1ac88895c6c21b0e9164ae04e0f57494.jpg01da97ca376f3ce69e8ff059e5d5018c.jpg671b27780056378357847d5e40b5a68f.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00072407722473145
    array(1) { ["section"]=> string(51) "buzekuqet-keto-jane-trendet-e-ketij-viti-foto-47073" }