INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Yll Instagram-i? Po ti kush je?’ Reagon Klea Huta: E ka fajin media [FOTO]

‘Yll Instagram-i? Po ti kush je?’ Reagon Klea Huta: E ka fajin media [FOTO]

Publikuar më: 17:29 01-04-2018

Shpesh herë në rrjete sociale dhe në median online shohim personazhe shumë të njohur por që nuk dihet çfarë aftësie kanë për të qenë të famshëm. Kjo temë u prek edhe në blogun e gazetares së IN Tv, Irini Meçe. Temë kjo e cila u mirëprit nga shumë personazhe të njohur edhe nga njerëz të thjeshtë dhe jo publikë. Një ndër figurat publike të ekranit shqiptar që reagoi për këtë artikull është edhe Klea Huta.

Artistja shqiptare ka renë plotësisht dakord me artikullin në intv.al, “Yll Instagram-i’? Më fal, po ti kush je?” dhe ka një këshillë për te gjithë gazetarët në media. Ajo shprehet se është media ajo që promovon këta pseudo-artiste. Klea bie dakord me gazetaren e IN Tv dhe me hashtag-un #stopmakingstupidpeoplefamous!

Për më shumë lexoni edhe blog-un interesant në intv.al -> “Yll Instagram-i’? Më fal, po ti kush je?”

d8df1b80-084d-4a31-9665-e0977ec4db40.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033390522003174