INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klea Huta bën këtë urim për personin e saj të shtrenjtë [FOTO]

Klea Huta bën këtë urim për personin e saj të shtrenjtë [FOTO]

Publikuar më: 15:21 01-03-2018

Ajo prej kohësh është në një lidhje me producentin Elgit Doda.

Edhe pse në fillim ngurronin ta bënin publike marrdhënien, më vonë ata nuk i kursenin dedikimet për njëri-tjetrit. Por këtë herë Klea Huta ka një dedikim special për një person të veçantë dhe nuk është Elgiti. Këngëtarja dhe moderatorja i uron ditëlindjen mamasë duke publikuar këtë foto bashkë me të. ‘Edhe 100 fryma ime, e shtrenjta ime’, shkruan ajo.

28510829_10213345760871816_205692672_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032029151916504