INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky duet surprizë mes Elgitit dhe Kleas, i la pa fjalë të gjithë [VIDEO]

Ky duet surprizë mes Elgitit dhe Kleas, i la pa fjalë të gjithë [VIDEO]

Publikuar më: 11:28 31-03-2018

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një ndër çiftet më simpatikë për momentin.

Si rrjedhojë ata tërheqin edhe vëmëndjen më të madhe në rrjetet socialel ku vëzhgohet me mjaft kuriozitet gjithçka publikojnë. Këtë herë çifti i ka lënë ndjekësit pa fjalë pasi si me shaka, publikuan duetin e tyre të parë. Edhe pse jo zyrtar dhe improvizues, ata këndojnë në sintoni perfekte me njëri-tjetrin, këngën ‘E Dehun’ të Nexhmije Pagarushës.

Na zunë hallet bashkë!”-shkruan me humor Elgiti, ndërsa Klea shprehet: “Po qajmë hallet, pooor me piano këtë herë!”

Article Logic
Execution time: 0.0034048557281494