INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klea Huta na tregoi se nga buron e gjithë bukuria e saj, babai i bën “diss”, do të shkriheni së qeshuri! [FOTO]

Klea Huta na tregoi se nga buron e gjithë bukuria e saj, babai i bën “diss”, do të shkriheni së qeshuri! [FOTO]

Publikuar më: 22:28 24-04-2018

Babai i Kleas “e ka myt”!

Ajo është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Jo vetëm shumë simpatike, por Klean e kemi parë edhe në shumë profesione të ndryshme si moderatore, aktore e këngëtare dhe së fundmi na ka zbuluar se nga vjen bukuria e saj, pasi ka publikuar një foto të babait të saj në moshën 18-vjeçare. “Babai im simpatik, 18 vjeç”, shkruan Klea në foton ku shihet se bukurinë e paska trashëguar nga i ati.

handso.png

Me të vërtetë Klea ngjan shumë me të atin, por mesa duket edhe përsa i përket humorit ka marrë shumë nga babai i saj. Pasi të gjithë portalet bënë lajmin e ngjashmërisë së Kleas me babain e saj dhe ajo ia ka dërguar lajmet atij.Madje ai shpreh edhe dëshirën që ta marrin në ndonjë film se akoma i ka flokët e zeza.  Këtë foto Klea e publikoi në Instastory dhe shkroi: “Kur ti i con të gjitha portalet dhe babi të bën diss”.

huta.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031218528747559