INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gazetari i njohur e pyet nëse është shtatzënë, Marina Vjollca i jep këtë përgjigje që na “shashtisi”! [FOTO]

Gazetari i njohur e pyet nëse është shtatzënë, Marina Vjollca i jep këtë përgjigje që na “shashtisi”! [FOTO]

Publikuar më: 22:57 24-04-2018

Thuaje të shkretën!

Prej disa javësh në mediat online dhe rrjetet sociale po flitet për një shtatzëni të mundshme të Marina Vjollcës nisur nga postimet e saj të fundit dhe “mungesa” në Instagram. Por para pak ditësh gazetari i njohur Eraldo Rexho i vuri pikat mbi i duke mohuar zërat se Marina është shtatzënë. Por nuk mbyllet me kaq pasi Marina tashmë ka filluar të bëhet më shumë aktive, ndoshta si një përgjigje për atë pyetje që ka munduar publikun.

Ditën e sotme Marina ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e partnerit të saj, që të dy të veshur me të zeza dhe menjëherë vërshuan komentet. Një prej tyre ishte gazetari i njohur Eraldo Rexho i cili e pyet “aman mi a je shtatzënë”. Marina si tha as po as jo, por ia ktheu: “aaa ca je ti”.

rinavjollcaer.jpg

 

Pse t’ia ketë thënë vallë?

Article Logic
Execution time: 0.0034518241882324