INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian “i vjedh” zanatin Marios, por “e masakron” para të gjithëve, ja çfarë i bën! [VIDEO]

Kim Kardashian “i vjedh” zanatin Marios, por “e masakron” para të gjithëve, ja çfarë i bën! [VIDEO]

Publikuar më: 21:56 24-04-2018

Mendohu mirë herën tjetër Mario! 

Mario Dedivanoviç është një ndër make up artistët më të famshëm në të gjithë botën dhe prej 10 vitesh ka bashkëpunuar me Kim Kardashian. Për të festuar këtë miqësi profesionale me bukuroshen amerikane, Mario dhe Kim K kanë hedhur në treg disa produkte të reja kozmetike, madje një produkt e kanë emëruar në shqip “ALBANIAN”.

Prej javësh ata e kanë reklamuar bashkëpunimin e tyre të quajtur “KKW X MARIO” duke i treguar gjithë botës produktet interesante të cilat kanë patur goxha sukses.  Mario është grimieri personal i Kim K prej shumë kohësh, por së fundmi ata kanë ndërruar rolet.

Mario ka publikuar një video tutorial të Kim duke i bërë make up-in atij por e ka katandisur si mos më keq. Të paktën ia bëri një zemër! 

 

Article Logic
Execution time: 0.0034768581390381