INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian zhvishet përsëri! Por këtë herë, ka një qëllim [FOTO]

Kim Kardashian zhvishet përsëri! Por këtë herë, ka një qëllim [FOTO]

Publikuar më: 18:48 24-04-2018

Të gjithë e njohin Kim Kardashian, me detaje le të themi. Ç’do pjesë të trupit ja kemi parë.

Mbas disa kohësh pushim, fansat e Kim Kardashian morën një “thirrje” nga mbretëresha e tyre.

Kim postoi një foto në të cilën kishte dalë topless në instagramin e saj, vetëm me një krah përpara për të mbuluar asetet e saj modeste. Mbas së parës, foto të tjera erdhën me rradhë, njëra më provokuese se tjetra.

4B7FEDDF00000578-0-Kim_Kardashian_shared_a_saucy_topless_snap_on_Tuesday_showing_he-m-9_1524580455090.jpg
 
Ky ekspozim ama, ka një qëllim; 37 vjeçarja së shpejti do të lançojë një fragrancë, ambalazhi i së cilës do të ketë formën e trupit të saj.
 4B821C6300000578-5652021-image-a-49_1524590345670.jpg
 

“Fragranca që do të nxjerr në maj, KKW BODY (Trupi i KKW), është kaq e mrekullueshme. Është një skulpturë e trupit tim. Aroma është kaq e mirë, jam shumë krenare për punën që kemi bërë. Nëse e arta do të kishtë një erë, mendoj se do të ishte kjo. Edhe pse është ngjyrë dhe është e ndritshme, kështu mendoj” është shprehur Kim në intervistën e saj për Business of Fashion.

4B81FE0C00000578-5652021-image-a-40_1524589776484.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038800239562988