INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trupin e saj NUDO mund ta keni në duar! Kim Kardashian na prezanton parfumin më të bukur që keni parë ndonjëherë [FOTO]

Trupin e saj NUDO mund ta keni në duar! Kim Kardashian na prezanton parfumin më të bukur që keni parë ndonjëherë [FOTO]

Publikuar më: 12:49 26-04-2018

Fakti që është një nga femrat më seksi në planet, e bën gjithmonë objekt të interesit dhe kuriozitetit mbi gjithçka vërtitet rreth stilit të saj të jetesës. Imazhi i Kim Kardashian përkthehet në një vlerë miliona dollarë, për vet faktin se ajo është e fokusuar bindshëm në industrinë e fashion-it dhe bukurisë. Pas pak ditësh pritet të dalë në treg parfumi që do të mbajë emrin e saj, ndërkohë që fotot e fundit ku mamaja e tre fëmijëve shfaqet nudo duke ekspozuar çdo pjesë të trupit, na bëjnë të mendojmë se investimi më i madh që ajo ka në jetë është ai mbi trupin dhe linjat fantastike trupore.

Me foton e fundit zbuloi që do të lançonte parfumin e ri i cili do kishte shishen në formën e turpit të saj dhe sapo e bëri. Kush adhuron trupin e Kim Kardashian tani mund ta ketë në dorë!

kimks.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033390522003174