INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trejsi Sejdini bëhet “POLICE”, u bën “diss” të gjithave gocave, tregon të pasmet dhe...[FOTO / VIDEO]

Trejsi Sejdini bëhet “POLICE”, u bën “diss” të gjithave gocave, tregon të pasmet dhe...[FOTO / VIDEO]

Publikuar më: 13:46 26-04-2018

Mirë ke bërë Trejsi!

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem.
Ajo më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori pjesë në konkurse të ndryshme bukurie.

Trejsi njihet ndryshe si Gangsterja e Elbasanit, por ajo na tregoi edhe anën e saj romantike duke na prezantuar të dashurin e saj por i vuri një zemër për t’i mbuluar fytyrën. Të njejtën gjë ka bërë sërish duke i vendosur një emoji në kokë, por u bëri “diss” të gjitha gocave pasi shkroi që i dashuri i saj është më i mirë se i tyre.  

baby.jpg

Ajo nuk ndalet së provokuari dhe së fundmi ka postuar nje video në Instastory, e veshur me nje fustan që i rri mbas linjave të trupit ekspozon të pasmet e saj bombastike.

trejsisejdi from Elton Cara on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0035669803619385