INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mario Dedivanoviç tregon veprimin “qesharak” që bëjmë të gjithë, Kim Kardashian ka diçka për t'i thënë [FOTO]

Mario Dedivanoviç tregon veprimin “qesharak” që bëjmë të gjithë, Kim Kardashian ka diçka për t'i thënë [FOTO]

Publikuar më: 19:57 23-04-2018

Kanë shumë të drejtë!

Mario Dedivanovic është grimeri personal i një prej femrave më me ndikim në të gjithë botën, Kim Kardashian. Ai u bë i famshëm për mënyrën se si e bën make up-in, cilësitë e të cilit e kanë bërë që të qëndrojë mbi të gjithë make up artistët e tjerë.

Jo vetëm me Kim, por Mario ka punuar edhe me personazhe si Jennifer Lopez, Chanel Iman, Chrissy Teigen etj. Në 10 vjetorin e njohjes me Kim Kardashian, ata kanë sjellë bashkëpunimin KKË X MARIO, ku një prej produkteve mban emrin “ALBANIAN”.

Së fundmi Mario ka publikuar një foto në Instagram ku shpjegon se kur flet në “facetime” shikon veten dhe jo personin me të cilin po flet. Siç duket të njejtën gjë bën edhe Kim Kardashian e cila i ka shkruar “FACTS”.

enjtda.jpg

 

Edhe ne e bëjmë gjithmonë!

Article Logic
Execution time: 0.0032248497009277