INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Çmendet rrjeti!’ Blunt dhe Real publikojnë videon intime të një çifti shqiptar. Mos e humbisni videoja është fshirë tashmë! [FOTO]

‘Çmendet rrjeti!’ Blunt dhe Real publikojnë videon intime të një çifti shqiptar. Mos e humbisni videoja është fshirë tashmë! [FOTO]

Publikuar më: 21:39 24-04-2018

Blunt dhe Real kanë qenë ndër personazhet më të përfolur në median rozë, kjo pas shumë videove ku përmbanin fjalor jo shumë të këndshëm apo edhe me klipin me skena HOT. Shumë i kanë përkrahur dhe shumë të tjerë i kanë gjykuar. Por një gjë shihet të jetë e sigurt: Çunat nuk e kanë problem fare këtë gjë!

Klipi i tyre i fundit titullohet “Tululu”, këngë kjo që dita ditës po bëhet akoma më virale, për shkak tekstit të tyre dhe melodisë. Shume persona e kanë shpërndarë dhe kanë bërë video me këtë këngë. Mirëpo ‘puna’ ka shkuar deri te çifte jo të famshëm që preken dhe bëjnë video intime si ajo më poshtë e siguruar nga intv.al

blunt from videovimeo1 on Vimeo.

hhh.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003896951675415