INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata shfaqet ‘ujë dhe sapun’, por Ledion Liço ka dy fjalë për të [FOTO]

Elvana Gjata shfaqet ‘ujë dhe sapun’, por Ledion Liço ka dy fjalë për të [FOTO]

Publikuar më: 15:21 01-04-2018

Elvana Gjata është ndër artistet më të preferuara dhe bukura shqiptare. Lançimi i albumit 3 EP pati sukses të madh dhe miliona klikime në YouTube. Këngëtaren e shohim gjithmonë te kuruar edhe rrallë herë pa ‘make-up’, por ditën e djeshme habiti me postimin e saj.

Pa pikë grimi në fytyre Elvana merr ‘guximin’ dhe poston foto në llogarinë personale në Instagramin e saj. Komentet e shumta ishin ato pozitive por nuk ishin edhe shumë të mira. Por mes shumë komenteve bie në sy komenti i moderatorit, Ledion Liço. Ku i shkruan: “Fresh excited”, por kjo e fundit, Gjata nuk i ka dhënë as ‘like’ komentit të Liço-s./intv.al/

3d5f3dc9-7124-482e-be37-cd1c7bdb3e2d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027649402618408