INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Linda Rei “çmend” rrjetin, shfaqet krejtësisht NUDO me mashkullin që e kënaq në krevat, qenka alamet çuni [VIDEO]

WOW! Linda Rei “çmend” rrjetin, shfaqet krejtësisht NUDO me mashkullin që e kënaq në krevat, qenka alamet çuni [VIDEO]

Publikuar më: 18:35 05-06-2018

Hajde Linda hajde, vetëm qejf di të bëjë! 

Që kur u shfaq për herë të parë publikisht, Linda Rei është komentuar shumë në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Mund ta quajmë pa frikë fenomenin shqiptar që bëri bujë në opinionin publik pasi e pranoi vetë ndërimin e gjinisë nga mashkull për tu bërë tashmë një femër seksi. Kohët e fundit ka bërë shumë mungesa në ekran, por asnjëherë nuk kanë munguar fotot dhe videot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Mirëpo së fundmi sipas një fotoje të siguruar nga Revista ‘Story’ ajo i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto ku shfaqet vetëm me tanga në shtrat dhe pranë saj qëndronte një mashkull i cili ishte nudo. Por mesa duket make-up artistja është penduar dhe fotoja është zhdukur nga profili i saj.

readsa.png

 

Më pas ajo ka publikuar një video ku shfaqet krejtësisht nudo, ndërkohë që mbulon thithkat me duar.

LINDA from Elton Cara on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0032329559326172