INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Duke filmuar të pasmet, Linda Rei ka diçka për Varrosin dhe Noizy-n [FOTO]

Duke filmuar të pasmet, Linda Rei ka diçka për Varrosin dhe Noizy-n [FOTO]

Publikuar më: 17:05 28-05-2018

Linda Rei njihet për provokimet e shumta në rrjet dhe herë herë përplasjet që ka me personazhet e njohurt shqiptare. Por ajo thuajse në çdo postim shihet shume e ekspozuar dhe kjo eshte e drejta e saj dhe në të shumtën e rasteve ajo përflitet për këtë gjë.

Këtë herë Linda ka vendosur të postojë sërish një video provokuese ku filmon të pasmet, por në sfond dëgjohet kënga “Big Daddy” nga Varrosi dhe Noizy. Ajo madje u ka bërë edhe ‘tag’ reperëve në videon e postuar në ‘insta story’. Hmm, çka dashur të thotë autori me këtë postim? Me siguri Linda ka qejf këngën e dyshes dhe herë herë ka shkruar në postimet e saj edhe #OTR. Mbase do që të jetë pjesë e grupit? Nuk i dihet ende!/intv.al/

1e22bc2d-7f6c-4d5d-a9db-1fed8f6469e1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034859180450439