INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni kuriozë ta shihni Linda Rein me thithka jashtë? Postoi video +18 por tani është fshirë dhe ju mund ta shihni këtu [FOTO]

Jeni kuriozë ta shihni Linda Rein me thithka jashtë? Postoi video +18 por tani është fshirë dhe ju mund ta shihni këtu [FOTO]

Publikuar më: 22:46 24-05-2018

Harrojini fotot gjysmë-nudo, këto imazhe tregojnë më shumë seç duhet…

Linda Rei u kthye në një kohe shume të shpejtë një fenomen në Shqipëri. Tashmë shumë shqiptare e njohin dhe mund të themi se është ndër të paktët persona që kanë dalë e kanë treguar të vërtetën rreth identitetit të tyre. 

Pas shumë videova HOT me vajza të tjera dhe meshkuj të ndryshem, Linda këtë herë ka guxuar shumë. Ajo ka menduar se nuk do i zbuloheshin thithkat nga efektet e Instagram-it, por në disa momente lulet zhdukeshin dhe gjoksi i saj doli fare. Më poshtë mund të shihni edhe fotot e siguruara nga intv.al, imazhet tashmë janë fshirë./intv.al/

lini.jpg

Jeni kuriozë ta shihni Linda Rein me thithka jashtë? Postoi video +18 por tani është fshirë por mund ta shihni këtu [FOTO]

Harrojini fotot gjysmë-nudo, këto imazhe tregojnë më shumë seç duhet…

Linda Rei u kthye në një kohe shume të shpejtë një fenomen në Shqipëri. Tashmë shumë shqiptare e njohin dhe mund të themi se është ndër të paktët persona që kanë dalë e kanë treguar të vërtetën rreth identitetit të tyre.

Pas shumë videova HOT me vajza të tjera dhe meshkuj të ndryshem, Linda këtë herë ka guxuar shumë. Ajo ka menduar se nuk do i zbuloheshin thithkat nga efektet e Instagram-it, por në disa momente lulet zhdukeshin dhe gjoksi i saj doli fare. Më poshtë mund të shihni edhe fotot e siguruara nga intv.al, imazhet tashmë janë fshirë./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.004241943359375