INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me këmbët hapur, futje duarsh te “zogu” e ulje mbathjesh, Linda Rei “çmend” rrjetin me një tjetër femër [VIDEO +18]

Me këmbët hapur, futje duarsh te “zogu” e ulje mbathjesh, Linda Rei “çmend” rrjetin me një tjetër femër [VIDEO +18]

Publikuar më: 20:28 27-04-2018

Nuk është edhe aq porno sa duket!

Që kur u shfaq për herë të parë publikisht, Linda Rei është komentuar shumë në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Mund ta quajmë pa frikë fenomenin shqiptar që bëri bujë në opinionin publik pasi e pranoi vetë ndërimin e gjinisë nga mashkull për tu bërë tashmë një femër seksi. Kohët e fundit ka bërë shumë mungesa në ekran, por asnjëherë nuk kanë munguar fotot dhe videot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Edhe ditën e sotme ka bërë të njejtën gjë pasi një video të fundit të postuar në Instagram, Linda është shfaqur sërish me një shoqen e saj, me të cilën siç duket shoqërohet gjatë gjithë kohës. E veshur me body të kuq ajo filmon veten para pasqyrës ndërkohë që shoqja e saj ka veshur bikini të zeza dhe bën lëvizje provokuese.Ajo reklamon të pasmet ndërsa brunia seksi hap këmbët me mbathjet paksa të ulura.

lind from videovimeo1 on Vimeo.

 

Bravo bravo!

Article Logic
Execution time: 0.0027551651000977