INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
+18! Iva Aliko dhe Linda Rei ‘tërbojnë’ rrjetin duke treguar THITHKAT ashiqare fare [FOTO]

+18! Iva Aliko dhe Linda Rei ‘tërbojnë’ rrjetin duke treguar THITHKAT ashiqare fare [FOTO]

Publikuar më: 20:54 23-04-2018

Iva Aliko dhe Linda Rei shpesh herë ‘trondisin’ internetin me postime mjaft provokuese. Herë herë tregojnë dhe pjesët intime dashur apo pa dashur. Pak ditë më parë ishte Linda, ajo e cila postoi video duke dhuruar shfaqje para të gjithëve me puthje franceze apo teksa tregonte ‘zogun’ e saj.
Së fundmi është Iva që provokon duke treguar gjoksin e saj ‘bombastik’ dhe gjigand. Nuk mungojnë as pamjet +18 ku shihen dhe thithkat, ndërkohë më poshtë mund të shihni edhe Lindën teksa zbulon ‘sekretet’ e saj./intv.al/

1f33efe4-7748-4fa6-852d-ca62be9f9d62.jpg

076fa577-9e45-4e69-9618-5ee0123642af.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035808086395264