INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Noizyt dhe Varrosit, Linda Rei provokon sërish, ''i tregon'' të pasmet Malumës, mos e humbisni! [VIDEO]

Pas Noizyt dhe Varrosit, Linda Rei provokon sërish, ''i tregon'' të pasmet Malumës, mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 19:31 28-05-2018

Hajde Linda hajde! 

Që kur u shfaq për herë të parë publikisht, Linda Rei është komentuar shumë në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Mund ta quajmë pa frikë fenomenin shqiptar që bëri bujë në opinionin publik pasi e pranoi vetë ndërimin e gjinisë nga mashkull për tu bërë tashmë një femër seksi. Kohët e fundit ka bërë shumë mungesa në ekran, por asnjëherë nuk kanë munguar fotot dhe videot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Të njejtën gjë ka bërë së fundmi ku ka publikuar një video në instastory në të cilën shfaqet duke treguar të pasmet ndërkohë që në sfond është një këngë e Noizyt dhe Varrosit.

Por mesa duket kjo video i ka pëlqyer shumë Linda Reit dhe ka postuar një të ngjashme me të, por në sfond ka vendosur këngën “Corazon” të Malumës, të cilin e ka etiketuar në video. Ta ketë parë vallë Maluma?

@maluma @negodoborel #corazon NEXT PLAN #ROMA #dubai #?#? #? #?

A post shared by LINDAREI® (@lindarei1) on

 

Article Logic
Execution time: 0.0033671855926514