INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HARBOHET Linda Rei! Shihni VIDEO-n e nxehtë mes dy meshkujsh, njëri i kap gjoksin e tjetri e puth në buzë

HARBOHET Linda Rei! Shihni VIDEO-n e nxehtë mes dy meshkujsh, njëri i kap gjoksin e tjetri e puth në buzë

Publikuar më: 23:05 30-05-2018

Ajo tashmë është shumë e famshme. Linda Rei u njoh në publikun shqiptar para shumë kohësh dhe ndryshe nga shumë të tjerë, historia e saj habiti të gjithë. Por tanimë është mësuar dhe me paragjykimet.

Linda nuk ndalet së provokuari me postimet e saj, së fundmi ka ‘dalë nga binarët’. Ajo ka postuar një video teksa shihet duke u shfrenuar në një club me dy meshkuj, njeri i kap gjoksin e tjetri e puth në buzë. Siç mund ta shihni edhe në videon më poshtë, Lindës nuk i interesojnë fjalët e të tjerëve dhe po shijon jetën e saj, ashtu siç do ajo./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0055739879608154