INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Dafina Zeqiri “çmend” rrjetin me këtë FOTO, Rita Ora ka diçka për t’i thënë! [FOTO]

WOW! Dafina Zeqiri “çmend” rrjetin me këtë FOTO, Rita Ora ka diçka për t’i thënë! [FOTO]

Publikuar më: 16:35 09-02-2021

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora është shumë e hapur, kur bëhet fjalë për artistët tanë. Ajo nuk ngurron që shpeshherë të shprehë vlerësimin për këngëtaret shqiptare ose t’i lërë komente në rrjete sociale.

Së fundmi, Ritës i ka tërhequr vëmendje postimi i Dafinës, e cila është shfaqur duke pozuar para pasqyrës me të brendshme provokuese.

 Dafina shkruan se mund ta fshijë postimin më vonë ndërsa Rita e siguron se duket shumë e nxehtë.

“Wooow sa seksi! Çfarë trupi!”, ka shkruar Rita, koment i cili mori dhe vëmendjen e fansave.

zag.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037670135498047