INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Mos e besoni po deshët, por YLLI BOTËROR mban të veshur bluzën me portretin e Dafina Zeqirit!

Nuk pritej! Mos e besoni po deshët, por YLLI BOTËROR mban të veshur bluzën me portretin e Dafina Zeqirit!

Publikuar më: 15:32 18-01-2021

Dafina Zeqiri e ka nisur javën mbarë. Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka postuar në rrjetin social Instagram, një video ku shfaqet ylli i muzikës rep P DIDDY, i veshur me një bluzë sportive që përpara e mban logon #KING, ndërsa prapa e mban imazhin e Dafina Zeqirit.

“Çfarë e hëne ? Diddy e mban veshur një prej bluzave të mia #KING”, ka shkruar Dafina në postimin e saj.

Në videon e postuar në Instagramin e tij, reperi dhe producenti i njohur amerikan shihet duke e kaluar një të diel familjare dhe duke kënduar me fëmijët e tij.

Article Logic
Execution time: 0.002310037612915