INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njiheshin më parë? ''Nëse jeni çift pse rrini këtu?'', Andi i ri i kërkon llogari Teas dhe Andit, ja si i përgjigjen ata!

Njiheshin më parë? ''Nëse jeni çift pse rrini këtu?'', Andi i ri i kërkon llogari Teas dhe Andit, ja si i përgjigjen ata!

Publikuar më: 14:30 18-01-2021

Një tjetër djalë me emrin Andi i është bashkuar “Përputhen”, i cili që prej hyrjes, shprehu pëlqimin e tij për Tean. Ai tha që ka ardhur këtu për Tean dhe deklaroi që nuk beson në romancën e saj me Andin tjetër. Madje në rrjet qarkulluan disa foto, në të cilat dukej që Andi i ri dhe Tea kanë qenë në një ditëlindje, para se ai të futej në program.

Edhe në “Përputhen Prime”, Andi 2 tha se nuk e beson çifti Tea Andi pasi në të kundërtën do kishin dalë nga emisioni.

Debati:

Bora : Çfarë ke për të dhënë për këtë deklaratë të Andit të ri

Andi: Ja ka dhënë përgjigjen Tea. Uroj që të eci po bëri kështu se ka të gjatë.

Andi i ri: Të gjithë mendojnë, që këtu ka një gjë s’shkon. Se nëse jeni çift pse rrini këtu?

Andi : S’ke pse thua pse s’jeni puthur, se s’të jap ty llogari.

Andi i ri: Pse po qëndroni

Andi: Se kështu duam

Tea: Po presim të organizohet dasma.

Andi i ri: Tea është shumë e bukur, s’do kisha dashur të isha i 3 kurrë, por nëse janë përputh pse po rrinë këtu. 

 

Article Logic
Execution time: 0.003856897354126