INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga marrëdhënia seksuale me Melisën, largimi nga PërPuthen deri tek krisja me Tean, Andi i sqaron të gjitha!

Nga marrëdhënia seksuale me Melisën, largimi nga PërPuthen deri tek krisja me Tean, Andi i sqaron të gjitha!

Publikuar më: 12:33 18-01-2021

Prej disa ditësh, Andi ka munguar në panelin e ‘Përputhen’, dhe është rikthyer ditën e djeshme në ‘Përputhen Prime’. Teksa u pyet nga Bora për arsyen e mungesës së tij, Andi tregoi se kishte pasur probleme shëndetësore.

Bora e pyeti: Prandaj refuzove të flasësh me produksionin?

Andi: Po, se mendova që s’ishte e nevojshme.

Bora: Po për foton me Melisën çfarë do të thuash?

Andi: Po e kam parë, mendoj që njerëzit kanë qejf të merren me llafe. Por gjërat u panë dhe u vërtetuan .

Gazetarja Elona Duro, tha se ka dyshime se mes tij dhe Teas ka patur një krisje kohët e fundit dhe se mes Andit dhe Melisës ka patur me të vërtetë një takim.

Ndërkohë, Andi nuk vonohej të përgjigjej ku tha: ‘Kurrë, nuk bëhet fjalë”.

Ndërsa Tea u shpreh: “Jo, unë e kam sqaruar , ne kemi komunikuar vazhdimisht vetëm se nuk jemi parë këtu në emision.”

 </p

Article Logic
Execution time: 0.0035948753356934