INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njiheshin më parë?! Foto jashtë programit bëri xhiron e rrjetit, zbulohet e vërteta për njohjen e Teas, Andit 2 dhe Melisës!

Njiheshin më parë?! Foto jashtë programit bëri xhiron e rrjetit, zbulohet e vërteta për njohjen e Teas, Andit 2 dhe Melisës!

Publikuar më: 14:28 19-01-2021

Para disa ditësh qarkulluan disa foto në rrjet, që tregonin Andin e ri në “PërPuthen”, në një festë ku ishin edhe Melisa, Tea dhe Ana 1, e cila nuk është më pjesë e programit. I pyetur rreth këtyre fotove dhe pse nuk i tregoi produksionit se i njihte vajzat, ai tha se nuk e kishte gjykuar të rëndësishme.

Sipas tij, mes tyre në festë kishte patur vetëm një përshëndetej dhe asgjë më shumë, e se madje ai as nuk e ka patur idenë se vajzat do të vinin në “PërPuthen”, e aq më tepër që edhe ai vetë do t’i bashkohej emisionit.

“Kanë qenë Melisa, Tea dhe Ana e parë, ka qenë vetëm një përshëndetje shkurt dhe as nuk e kam pasur idenë që do vinin ën emision. Ndaj nuk e mendova ndonjë gjë të madhe. Kemi patur vetëm një përshëndetje shumë shkurt. Unë kam qenë shumë i vetëdijshëm, un as vetë nuk e kam ditur që do të vija në emision”, tha ai.

DITI.png

Article Logic
Execution time: 0.0035340785980225